Kolejna inwestycja eobuwie.pl

Kolejna inwestycja eobuwie.pl

wrz 14, 2017
Eobuwie_logo_kupony

Głównym celem inwestycji jest zakup działki i budowa hali magazynowo – logistycznej wraz z biurami, w której prowadzone będzie przyjmowanie towarów ich magazynowanie, kompletacji według otrzymanych zleceń, pakowanie i dostawa we wskazane miejsce. Prowadzone będą także na rzecz zleceniodawców usługi call center i rachunkowo-księgowe.
W ramach przedsięwzięcia powstanie hala o powierzchni około 20 000 m2. Wysokość użytkowa – 12 metrów. Wewnątrz umiejscowione będą magazyny wysokiego składowania z podłogą techniczną – 3 kondygnacyjne. Około 75% powierzchni hali stanowić będzie powierzchnia magazynowa. W hali będzie ok. 20 stref przyjęć i wydań – identyczne (każda ze stref posiadać będzie 1 dok dla tira). Przy budynku powstanie parkingi dla około 50 samochodów.
W początkowym okresie działalności firmy głównym odbiorcą usług magazynowo – logistycznych, call center i rachunkowo-księgowych świadczonych przez spółkę eobuwie Logistics Sp. z o.o. będą eobuwie.pl S.A. i eschuhe.de GmbH, które na podstawie stałej umowy zlecą wykonywanie wszystkich usług w zakresie magazynowo – logistycznym spółce eobuwie Logistics Sp. z o.o.. Planuje się również pozyskanie nowych klientów z uwagi na fakt, iż w regionie Zielonej Góry brak jest firm specjalizujących się outsourcingiem magazynowo – logistycznym.
Inwestor deklaruje poniesienie wydatków inwestycyjnych, w wysokości co najmniej 35 000 000,00 zł i zwiększenie zatrudnienia o co najmniej 120 nowych pracowników.