Prezydent Miasta Zielona Góra oraz LPPT zapraszają na targi informatyczne CeBit

Prezydent Miasta Zielona Góra oraz LPPT zapraszają na targi informatyczne CeBit

maj 22, 2018
Logo der Cebit 2018.

Urząd Miasta w Zielonej Górze i Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny zapraszają zielonogórskie firmy do udziału w targach CeBit.

W dniach 11-15 czerwca w Hanowerze odbędą się Międzynarodowe Targi Elektroniki i Informatyki CeBit. Jest to największa tego typu impreza na świecie. Corocznie bierze w niej udział ok. 4 tys. wystawców z 70 państw i ok. 500 tys. zwiedzających.

Na tych targach nie może zabraknąć oczywiście reprezentacji firm zielonogórskich. Tradycją już bowiem stało się, że corocznie Urząd Miasta Zielona Góra i Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny organizują  udział w tej imprezie lokalnych przedsiębiorców. Jest to bowiem niezwykła okazja do zapoznania się z obecnymi trendami i technologiami, a także możliwość nawiązania nowych biznesowych kontaktów.

W tym celu zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z branży IT/ICT, firmy kooperujące oraz instytuty badawcze do zgłaszania chęci udziału. Organizatorzy zapewniają nieodpłatny przejazd, wejściówki, lunch i opiekę tłumacza. Liczba miejsc ograniczona!

Chętny prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 601 55 48 97, bądź e-mail: a.kowalewski@lppt.pl.