Szkolenie „EKSPANSJA POLSKICH FIRM NA RYNKACH USA I KANADY”

Szkolenie „EKSPANSJA POLSKICH FIRM NA RYNKACH USA I KANADY”

maj 9, 2017

 

Szanowni Państwo,


W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego – Centrum Obsługi Inwestorów
i Eksporterów, serdecznie zapraszamy do udziału w
bezpłatnym spotkaniu informacyjnym,
w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, w ramach projektu systemowego pt.: ”Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, z zakresu:

„EKSPANSJA POLSKICH FIRM NA RYNKACH USA I KANADY”

Termin: 26 maja 2017 r. w godz. 10.00-14.00.

Miejsce spotkania: Hotel Qubus, ul. Ceglana 14a, Zielona Góra.

Spotkanie prowadzone będzie przez Panią Dr hab. Justyna Regan (Balcarczyk) – uzyskała w Polsce tytuł radcy prawnego oraz tytuł adwokata w stanie Illinois i jest starszym prawnikiem w biurze kancelarii w Chicago. Blisko współpracuje z polskimi biurami Miller Canfield. Specjalizuje się w transakcjach międzynarodowych, doradzając klientom we wszystkich sprawach związanych z działalnością gospodarczą. W szczególności zajmuje się spółkami polskimi, które prowadzą działalność w Stanach Zjednoczonych i starają się wejść na rynek amerykański. Doradza także globalnym przedsiębiorstwom działającym w Europie, zwłaszcza w Polsce, jak również podmiotom zainteresowanym prowadzeniem inwestycji za pomocą spółek powiązanych zarejestrowanych w Polsce, w formie joint ventures, bądź też handlem z Polską. Zakres specjalizacji Justyny obejmuje prawo gospodarcze i prawo własności intelektualnej, w szczególności w zakresie licencji na oprogramowanie obowiązujące na rynku europejskim, amerykańskim oraz w środowisku międzynarodowym. Posiada także doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek i prawa handlowego, doradza przy transakcjach międzynarodowych i joint ventures, fuzjach i przejęciach. Justyna zajmuje się także zagadnieniami dotyczącymi nadzoru korporacyjnego i papierów wartościowych, kapitału prywatnego, kapitału podwyższonego ryzyka, akcji oraz finansowania dłużnego i finansowania projektów.

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

-      minimum 4 h zajęć prowadzonych przez eksperta – praktyka

-      komplet materiałów szkoleniowych

-      konsultacje indywidualne

-      zaświadczenie o udziale w spotkaniu

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, bądź uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Eurofinance Training Sp. z o.o.
tel.: 22 830 13 40;
  tel. kom.: 609 124 124,
e-mail:
szkolenia@efszkolenia.pl; lub coie@lubuskie.pl

http://www.efszkolenia.pl; www.lubuskie.trade.gov.pl

 

P.S. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

Projekt jest finansowany ze środków UE, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 6.2.1 „Wsparcie dla sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013